Klienci o nas

Sprawdź co sądzą o nas klienci i dowiedz się dlaczego ProTrainUp jest najczęściej wybieranym systemem zarządzania klubem sportowym w tej części Europy

Testuj za darmo!

System pomaga nam w organizacji kursów trenerskich. Uczestnicy kursu mają dostęp do programów graficznych jak i również do narzędzi analitycznych. Ważnym aspektem jest również możliwość komunikacji z kursantami. Osobiście również pracuje na tym programie w codziennej pracy – tworzę konspekty. Większość trenerów z którymi współpracujemy tez korzysta z ProTrainUp. Najmocniejszą stroną jest wielofunkcyjność systemu.
Andrzej Magowski Wojewódzki Koordynator Kształcenia i Licencjonowania Trenerów
Polish Football Association
We are using ProTrainUp since 2020 and is very useful Course Management System. With this software we improved the communication with participants who are using forum and calendar. With our students we can exchange course files in both directions, educators can share their presentations with course participants, who have to upload their coaching logbooks with us. Another useful function is Tactic Board, which is an excellent graphical tool to prepare exercises and animations for the practical part and practical exams. The team behind offering us great support with listening to our needs and with translation to our language.
Iztok Kavčič Head of Coach Education
Football Association of Slovenia
KKS Lech Poznań jest klubem zawsze mierzącym w najwyższe cele, żeby jednak to osiągnąć niezbędne jest zarządzanie w bardzo wielu, często rozproszonych obszarach z jednoczesnym jasnym i bezpośrednim dostępem do informacji i analiz. Współcześnie w procesie tym istotne jest wykorzystanie systemów informatycznych. Rozpoczęliśmy współprace w ProTrainUp, gdyż szukaliśmy systemu, który swoim zasięgiem obejmie szeroką działalność Klubu, oferując przy tym niezawodne oprogramowania, które będą możliwe do skalowania i dostosowania do oczekiwanych przez nas potrzeb. ProTrainUp Sp. z o.o. jest firmą, która do każdego klienta podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a wypracowane rozwiązania realizuje zgodnie z ustalonymi oczekiwaniami i harmonogramem.
Barłomiej Grzelak Science Department in KKS Lech Poznan
KKS Lech Poznan
One of most important things in functioning of big Academy is organization and management. ProTrainUp provides us with lots of possibilities and functionalities for gathering all the data and organizing workflow within various departments. Special advantage is easy and simple creation of trainings and sharing within the club. With great customer support and leadership ProTrainUp helps us on our way to successes.
Martin Kolar Administrator & Trener Analityk
Dinamo Zagreb
Dotychczas korzystaliśmy z wielu różnych systemów zarządzania akademią/klubem. To powodowało, że czas jaki poświęcaliśmy na realizację naszych administracyjnych działań był znaczny. System ProTrainUp ma wszystkie wymagane moduły oraz wiele innych, które pozwalają rozwijać się Akademii. Korzystanie z niego w codziennych zadaniach, skraca czas do minimum. ProTrainUp jest kompleksowym narzędziem, wszystko jest intuicyjne i dosyć proste w obsłudze. Warto zwrócić uwagę na bardzo ważny element dodatkowy, czyli wsparcie zespołu obsługi Klienta - jest na bardzo wysokim poziomie!
Łukasz Radłowski Administrator
Juventus Academy Warszawa
Zdecydowaliśmy się na ProTrainUp po pierwsze - ponieważ wcześniej pracowałem na systemie ProTrainUp, po drugie pomaga w organizacji i monitoringu całego procesu szkoleniowego w Akademii, po trzecie system jest rozbudowanym narzędziem do kontaktu z trenerami, zawodnikami, rodzicami. Pozwala monitorować zawodnika na wielu płaszczyznach, planować i ewaluować pracę szkoleniową.
Krystian Kierach Koordynator akademii
ŁKS Łódź
ProTrainUp usprawnia pracę wszystkich członków sztabu pierwszej drużyny Śląska Wrocław. Począwszy od trenera przez asystentów, fizjoterapeutów i kierownika. Jednocześnie wszystkie informacje na temat treningów i zawodników są dostępne w każdej chwili, jak i również ich statystyki czy obecny stan zdrowia. To znacznie ułatwia przepływ informacji w klubie.
Jarosław Szandrocho Koordynator Pionu Medycznego
WKS Śląsk Wrocław
Zdecydowaliśmy się wdrożyć PTU do programu Koszykarskich Ośrodków Sportowego Szkolenia Młodzieży ze względu na rewelacyjne możliwości systemu. Dzięki niemu w końcu mogliśmy zacząć realnie monitorować pracę w naszych ośrodkach i śledzić szkolące się talenty. Najmocniejszą stroną systemu jest jego funkcjonalność, interface oraz błyskawiczna reakcja pomocy technicznej, w razie jakichkolwiek problemów. Zdecydowanie polecamy korzystanie z PTU!
Maciej Szelągowski Koordynator Programu Młode Asy Parkietów
Polish Basketball Association
System ProTrainUp wdrożyliśmy aby uporządkować i uprościć codzienne aspekty prowadzenia drużyn młodzieżowych. System jest także sprawnym i wygodnym narzędziem komunikacji między nami a rodzicami młodych zawodników: harmonogramy treningów i inne informacje natychmiastowo do nich docierają. Rodzice mogą także kontrolować stan płatności swoich składek, a w przypadku zaległości można ich wygodnie poinformować o brakującej wpłacie.
Filip Pitera Dział Sportowy
MKS Cracovia S.S.A.
Wdrożenie programu PTU pozwoliło nam lepiej zorganizować pracę w naszym klubie. System pomaga nam w komunikowaniu się pomiędzy trenerami, rodzicami i zawodnikami. Pozwala na usystematyzowanie systemu szkolenia poprzez wprowadzenie ćwiczeń do naszej bazy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta, która jest na najwyższym poziomie.
Tomasz Niedbalski Koordynator Grup Młodzieżowych
WKK Wrocław
Dlaczego zdecydowaliście się wdrożyć ProTrainUp? Staramy się rozwijać pod względem informatycznym naszą szkółkę. Co ważne, cena systemu jest bardzo przystępna. W czym system pomaga Nam w codziennej pracy? Przede wszystkim w kontaktach z rodzicami, trenerami, można na bieżąco reagować na terminowość wpłat. System pomaga również w przygotowaniu a później w wykorzystaniu przez sztab konspektów treningowych. Co jest najmocniejszą stroną systemu ProTrainUp? Każdy z elementów systemu jest mocny, ProTrainUp bardzo pomaga nam w pobieraniu i kontrolowaniu składek.
Józef Marek Członek Zarządu
Chemik Pustków
Na wdrożenie systemu ProTrainUp zdecydowaliśmy się jako Klub, ponieważ szukaliśmy bardzo dobrego w funkcjonowaniu i łatwego w obsłudze programu, który będzie zaspokajał nasze potrzeby. ProTrainUp z początkowego założenia, czyli ułatwienia komunikacji i kontroli nad drużynami z dnia na dzień staje się dla nas coraz bardziej praktyczny. Od kontaktu z zawodnikami, trenerami czy rodzicami, poprzez bazę dla wyników testów zawodników, koordynację rezerwacji obiektów i harmonogramu zajęć, weryfikację wpłat składek członkowskich, łatwość tworzenia konspektów treningowych czy nawet ostatnio prezentację składów na zapowiedziach meczowych. Ciężko jednoznacznie wybrać najmocniejszą stronę ProTrainUp, gdyż co chwilę znajdujemy coś nowego co ułatwia w zarządzaniu Klubem. Z czystym sumieniem można powiedzieć jedno: Po wprowadzeniu systemu ProTrainUp w Klubie nie wyobrażamy sobie zarządzania bez tego systemu.
Rafał Michalak Członek Zarządu
KP Beskid Skoczów
Testowaliśmy kilka różnych programów do obsługi Akademii Piłkarskiej i możemy śmiało powiedzieć, że ProTrainUp to najlepszy program dla klubów sportowych w Polsce. Na dzień dzisiejszy nie potrafię sobie wyobrazić codziennej pracy i zarządzania klubem bez ProTrainUp. Wszystko w jednym miejscu: konspekty, obecności, sklep klubowy, analizy video, błyskawiczny kontakt z zawodnikami i rodzicami poprzez aplikację. Korzystam i polecam bo naprawdę warto.
Jarosław Bawelski Prezes Zarządu
MUKS Żaki Szczecin
Zdecydowaliśmy się na wdrożenie programu ze względu na liczbę opcji dla rodzica: badania, kontuzje, rozgrywki. Nie wyobrażam sobie prowadzenia klubu bez Waszej pomocy, komunikacja z rodzicami to podstawa oraz kontrola nad procesem szkolenia. Jednak najmocniejszą stroną ProTrainUp jest baza ćwiczeń i możliwość budowania konspektów.
Dariusz Śmigielski Koordynator
KKS Kotwica Kórnik
Korzystając z różnych platform/programów do tworzenia konspektów, ćwiczeń, baz, planów, zarządzania klubem żaden nie był tak przejrzysty i rozwinięty jak ProTrainUp. Jest to zdecydowanie najlepszy system, z fajną, czytelna grafiką. Doskonale sprawdza się w planowaniu pracy akademii oraz poszczególnych drużyn, a system do tworzenia ćwiczeń oraz konspektów pozwala na szybką i przyjemną pracę. Ciężko wymienić najmocniejszą stronę systemu, polecam ProTrainUp każdemu Trenerowi, czy też osobom zarządzającym klubem. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja do wyboru na rynku!
Jakub Budźko Koordynator
Futbalo Białystok
Nasz Klub podjął decyzje o wdrożeniu systemu PTU, żeby podnieść standard pracy trenerów i ułatwić im prowadzenie zespołu. Na chwilę obecną to najlepszy program do tworzenia konspektów treningowych oraz zarządzania informacjami i przetwarzania informacji o zawodnikach i drużynie. W codziennej pracy trenerzy wykorzystują PTU do tworzenia JT, grafik, komunikowania się z zawodnikami i rodzicami itp. Najmocniejszą stroną PTU jest łatwość tworzenia ćwiczeń i grafik.
Krzysztof Leśniakiewicz Koordynator ds. organizacyjnych
NKP Podhale
Pamiętamy pierwsze kroki ProTrainUp, bo jesteśmy z Wami od samego początku. Wdrożyliśmy system, żeby móc sprawnie i kompleksowo zarządzać naszym szkoleniem. Dziś z poziomu PTU mamy możliwość zarządzania nie tylko szkoleniem, ale większością procesów w naszym klubie. Cenimy Was za jakość i Waszą pasję do rozwoju, która zapewnia nam możliwość wsparcia dynamicznych zmian jakie zachodzą w świecie piłki.
Rafał Rożek Sekretarz Zarządu
Widok Skierniewice
Jako zespół tworzący Akademię Big-Point zdecydowaliśmy się na wdrożenie do naszej codziennej pracy systemu ProTrainUp, zachęceni bardzo pozytywnym doświadczeniem nabytym podczas pracy Trenerskiej w innych akademiach przy tym właśnie programie. Korzystanie z PTU pozwala nam usystematyzować pracę szkoleniową oraz ułatwia kontakt na linii Trener-zawodnik oraz Trener-Koordynator-rodzic. Największym atutem systemu jest prostota w obsłudze oraz niezliczona ilość narzędzi, które pomagają w prowadzeniu jakościowej pracy szkoleniowej oraz profesjonalnej pracy administracyjnej.
Mateusz Węgrzynek Koordynator
Akademia Sportu Big-Point
Wprowadziliśmy system, aby klub funkcjonował bardziej profesjonalnie, był zarządzany na wyższym poziomie. System umożliwia kontakt pomiędzy trenerami, rodzicami, osobami zarządzającymi klubem, daje możliwość bieżącej kontroli nad treningami, meczami, wynikami pracy trenerów. Najmocniejsza strona systemu, to stabilność i ciągły rozwój systemu.
Sławomir Stefański Prezes
Lech Rypin
Zarządzając niewielką, ale wielosekcyjną Akademią Sportu potrzebowaliśmy narzędzia, które pomoże nam w sprawnym zarządzaniu i komunikacji zarówno z pracownikami, jak i uczestnikami zajęć oraz ich rodzicami. ProTrainUp spełniał nasze oczekiwania. Dzięki prowadzeniu dziennika zajęć przez trenerów mamy stały podgląd na jakość pracy oraz monitorowanie frekwencji na zajęciach. Daje to możliwość natychmiastowego podejmowania działań naprawczych oraz szybkiego reagowania. Podnosi to efektywność naszej pracy i ma wpływ na wizerunek. Program jest bardzo przydatny do zarządzania szkółką. Pozwala trenerom przygotować się do zajęć, a dzięki bogatej bibliotece środków treningowych w łatwy i czytelny sposób przygotować konspekty na zajęcia, które są zgodne z wymogami certyfikacji szkółek piłkarskich. To bardzo dobre narzędzie pracy dla wszystkich, którzy uczestniczą w życiu naszej Akademii. Dziś nie wyobrażam sobie funkcjonowania naszej akademii bez ProTrainUp.
Zbigniew Kordus Koordynator
Akademia Sportu Młode Orły
Zdecydowaliśmy się wdrożyć system ProTrainUp u siebie w klubie, gdyż widzieliśmy u założycieli pasję i kreatywność, które pozwalają się nieustannie rozwijać. Nasz klub podobnie jak system ProTrainUp ciągle stawia na udoskonalanie wyznaczonych celów i stawia na nowe wyzwania poprawiające proces szkoleniowy. System nie tylko pomaga w zaplanowanym systemie szkolenia, ale to znakomite narzędzie do zarządzania klubem w wielu aspektach. Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania klubu bez systemu ProTrainUp. Nowe propozycje i rozbudowa poszczególnych możliwości systemu sprawia, że Akademia 2012 Jaworzno może harmonijnie się rozwijać.
Nikodem Motyka Założyciel
Akademia 2012 Jaworzno
ProTrainUp to jedyny program zapewniający nam funkcjonowanie klubu zarówno w aspekcie dokumentacji oraz komunikacji na linii klub-trener-zawodnik-rodzic. System pomaga nam w: dokumentowaniu treningów (konspekty treningowe) z podaniem dokładnego miejsca, godziny oraz tematów, organizacji rozgrywek m.in.: wyznaczanie miejsca i czasu zbiórki na mecz (wraz z poinformowaniem zawodników), dokumentacji potrzebnej w systemie certyfikacji PZPN, komunikacji pomiędzy zarządzającymi a trenerami, trenerami a zespołem (rodzicami i zawodnikami) oraz w przechowywaniu ważnych dokumentacji w formie elektronicznej. Najmocniejszą stroną systemu jest jego funkcjonalność w tym komunikacja, która jest udostępniona w wersji mobilnej.
Marcin Pierwoła Trener
KS Ceramika Opoczno
Zdecydowaliśmy się na system ProTrainUp, aby wykorzystać go do usprawnienia komunikacji między rodzicami, a trenerami. System pomaga nam zmieścić dużą liczbę informacji w jednym miejscu i usystematyzować ją, oraz skraca nasz czas pracy. Mocną stroną jest tak wiele przydatnych funkcji do prowadzenia szkółki piłkarskiej w jednym miejscu.
Adam Langa Prezes
Puszcza Hajnówka
Dlaczego zdecydowaliście się wdrożyć ProTrainUp? PTU pomaga nam w organizacji naszego szkolenia. W czym system pomaga Wam w codziennej pracy? Pomaga nam w ewidencji składek członkowskich, tworzeniu planów szkoleniowych, tworzeniu konspektów oraz komunikacji z rodzicami. Pomaga nam w tworzeniu bazy danych o klubie i zawodnikach. Co jest najmocniejszą stroną systemu ProTrainUp - tworzenie konspektów, baza danych, komunikacja z rodzicami.
Mariusz Lewandowski Koordynator szkolenia
Sl Salos Szczecin
Głównym powodem nawiązania współpracy była możliwość zarządzania drużynami w sposób kompleksowy, czyli moduł komunikacji pomiędzy trenerami a rodzicami, moduł rozliczania składek członkowskich, moduł kontroli frekwencji, moduł tworzenia harmonogramów, moduł tworzenia środków treningowych. Oczywiście istotnym elementem była również cena.
Dariusz Wcisło Koordynator
Orzeł Sidzina Kraków
Chcąc się rozwijać pod względem organizacyjnym i szkoleniowym uznaliśmy, że system ProTrainUp jest odpowiednim narzędziem do sprawnego organizowania pracy trenera, jak i administrowania szkółki piłkarskiej. Korzystamy z wielu modułów, dzięki systemowi mamy ujednolicony sposób komunikacji z rodzicami i zawodnikami, jak również pomiędzy samymi trenerami. System pomógł nam skrócić wiele procesów w organizacji Szkółki, jak chociażby powoływanie zawodników na mecz, wszystko odbywa się w systemie. Dla mnie osobiście najmocniejszą stroną jest dostępność i szybka reakcja osób, które tworzą ten projekt. Większość rozwiązań jest spasowane z potrzebami Klubu.
Michał Kożuchowski Koordynator
Mustang Ostaszewo
ProTrainUp jest odpowiedzią na nowoczesne narzędzie pracy każdego trenera. Jego zastosowanie oraz szeroki wachlarz możliwości w pełni odpowiada naszym codziennym potrzebom zarówno, jeśli chodzi o pracę trenera, jak i pracowników administracyjnych klubu. Program jest wysoce intuicyjny i przyjazny w jego użytkowaniu. Potrzebowaliśmy takiego narzędzia, aby móc w pełni koordynować pracę Akademii z jednego miejsca. System pozwala w pełni zarządzać szkółką piłkarską we wszystkich jej aspektach. Jego niesamowita funkcjonalność i elastyczność sprawia, że ProTrainUp skutecznie wyprzedza konkurencje w kolejnych nowinkach i aktualizacjach. Praca z programem jest przyjemna i klarowna dla wszystkich użytkowników. Twórcy systemu są stale otwarci na kolejne, nowe rozwiązania sugerowane przez klientów. Ich elastyczne podejście do klienta sprawia, że wszyscy czują się w pełni zaopiekowani, a klient ma poczucie, że jego zdanie jest równie ważne. Cieszymy się, że wspólnie z ekipą PTU możemy stale podnosić jakość tego programu.
Adam Tomasik Specjalista ds. administracji
Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy
Szukaliśmy systemu, który przyczyni się do rozwoju naszej Akademii. Głównym wyznacznikiem było usystematyzowanie i skoordynowanie pracy całego sztabu szkoleniowego. Zależało nam, aby system był rozbudowany, a przy tym prosty w obsłudze. ProTrainUp spełnił nasze oczekiwania. System w głównej mierze pomaga nam w planowaniu i realizowaniu celów programowych dla danych kategorii wiekowych. Dzięki możliwości tworzenia środków treningowych, a także korzystania z bazy publicznej systemu możemy stworzyć lub znaleźć środki treningowe idealne pod koncepty szkoleniowe. Kolejną rzeczą, która ułatwia nam pracę jest możliwość prowadzenia i archiwizowania w jednym miejscu wszelkich statystyk. Obecności, ilość jednostek treningowych, konspekty, statystyki meczowe oraz indywidualne oraz wiele innych. W mojej ocenie jedną z najmocniejszych stron systemu jest możliwość korzystania z aplikacji na telefon, która sprawia, że mamy cały czas pod ręką narzędzie do kontrolowania naszej pracy. Bardzo dobrą opcją jest możliwość wysyłania wszelkich informacji do zawodników i rodziców. Kolejnym dobrym rozwiązaniem jest tworzenie środków treningowych oraz animacji w programie.
Sławomir Chadaj Dyrektor
OSiR Sokołów Podlaski
Odpowiadając na pytanie, dlaczego wybraliśmy ProTrainUp, trzeba mieć świadomość, iż szeroko rozumiany Rozwój powinien dotknąć również kontroli procesu szkoleniowego. Pozwoli to na sprecyzowane wnioski jasno oparte o dane odnoszące do naszych wcześniejszych planów. Codzienna praca szkoleniowa to poszukiwanie progresu graczy. Możemy go odczytać zbierając dane tj. frekwencja treningowa, ocena meczowa, fragment meczu (treningu) będący wskazówką do dalszej pracy, wyniki testów motorycznych itd. Do najmocniejszych stron ProTrainUp należy dostęp do danych wszystkich osób zainteresowanych Rozwojem. Myślę tutaj nie tylko o zawodnikach i trenerach, ale także rodzicach oraz zarządzających klubem. Ponadto ułatwiona komunikacja pozwala na czytelność przekazu, utrzymując dobre relacje.
Robert Brzeziński Trener Koordynator ds. szkoleniowych
MKS Myszków
System ProTrainUp daje mnóstwo możliwości profesjonalnego monitorowania procesu treningowego oraz meczowego, dlatego wdrożyliśmy go w pracę naszej akademii. Najczęściej używamy program do zapisywania jednostek treningowych w których wykorzystujemy możliwość tworzenia grafik i animacji do poszczególnych ćwiczeń. Tworzymy w systemie plany pracy oraz wpisujemy informacje z meczów ligowych.
Marcin Perliński Koordynator
UKS SMS Łódz
Szukaliśmy rozwiązania do obsługi naszej szkółki odnośnie planów treningowych i usystematyzowania treningów, a także czegoś co pozwoli nam monitorować Zawodnika, a także dać nam możliwość kontaktu z jego opiekunem, i tu PTU sprawdził się w 100%. System usystematyzował nasz plan treningowy w poszczególnych grupach młodzieżowych, a także zrewolucjonizował przepływ informacji KLUB - ZAWODNIK - OPIEKUN. Najmocniejsze strony to szybkość działania, ciągły rozwój nowych funkcjonalności, na bieżąco działająca pomoc techniczna w tempie EXPRESOWYM
Radosław Puchała Manager klubu
Stradom Częstochowa
ProTrainUp wdrożyliśmy, dla ułatwienia naszej pracy oraz zaoszczędzenia czasu. Zdecydowanie pomaga nam w kontrolowaniu płatności, obecności oraz przebiegu zajęć. Myślę, że najmocniejszą stroną jest to, że taki program istnieje :) żartuje, ciężko wybrać bo jest bardzo obszerny. Może właśnie to jest najmocniejszą stroną, że system jest rozbudowany i posiada wiele możliwości.
Katarzyna Lindner Właściciel
Akademia Pływania Szymax
Zdecydowaliśmy się na system ProTrainUp, ponieważ ma wiele narzędzi, które pomagają nam w zarządzaniu szkółką piłkarską w wielu obszarach od aspektów sportowych i szkoleniowych po zarządzanie projektami i komunikację. Najmocniejszą stroną systemu jest chęć ciągłego rozwoju w oparciu o sugestie płynące ze środowiska oraz zespół ludzi, którzy tworzą firmę
Krzysztof Turecki Dyrektor operacyjny
Szkoła Futbolu Staniątki
Zdecydowaliśmy się na korzystanie z ProTrainUp, aby podnieść standardy szkolenia w Akademii. Jesteśmy w Programie Certyfikacji PZPN, więc Wasz program bardzo nam pomaga w przygotowaniu konspektów. Również niektórzy trenerzy mają lepszy kontakt z rodzicami. Najmocniejszą stroną według mnie jest przygotowywanie treningów.
Maciej Baran Prezes
AP Ziomki Rzeszów
System usprawnił komunikację z pracownikami klubu oraz rodzicami. Baza ćwiczeń jest bardzo duża, a trenerzy są bardzo zadowoleni z interfejsu w którym przygotowują konspekty. Jako zarząd nie wyobrażamy sobie funkcjonowania akademii bez ProTrainUp.
Tomasz Mazanek Koordynator akademii
MKS Myszków
ProTrainUp to idealny system do zarządzania Klubem. Jest idealny pod Certyfikację PZPN. W codziennej pracy wspiera trenerów przy planowaniu treningów oraz tworzeniu konspektów. Najmocniejszą stroną aplikacji jest panel składkowy, gdzie wszystko jest z automatyzowane dla Rodzica jak i również dla Księgowego Klubu.
Karol Osowski Koordynator
KS Legion Bydlin
System stosuję od 3 lat, świetny do zarządzania klubem sportowym dla koordynatora, dla trenera łatwy w prowadzeniu zespołu komunikacja na linii zawodnik trener, posiada wiele funkcji ułatwiające prowadzenie zespołu, np. ocena zmęczenia itp. Doskonały system pomagający w kursach trenerskich, poprzez tworzenie grafik i animacji w bardzo prosty sposób. Dla mnie najmocniejszą stroną ProTrainUp, są ludzie zarządzający tym systemem.
Piotr Mazurkiewicz Koordynator ds. szkolenia
Lubelski ZPN
Jako Prezesowi oraz koordynatorowi Akademii system pozwala mi na weryfikacje pracy trenera możliwość analizy konspektu treningowego i jego realizacje. Pozwala również prowadzić systematyczna kontrole nad rocznikiem weryfikować frekwencję. Najmocniejsza strona jest jego funkcjonalność i ciągły rozwój.
Jarosław Charuk Prezes
Piłkarska 11 Legionowo